הבורבאים לעסקים

אחרי שנה וחצי של יצירת תוכן ועבודה מול המון גופים עסקיים, אנחנו גאים להציג לכם את השירותים אותם אנחנו מעניקים לחברות ועסקים, הכל כדי לתת ערך ייחודי, הכל במחשבה מחוץ לקופסא. חלק מהשירותים שלנו הם לטובת רווחת העובד כמו מתנות והרצאות מרתקות, אבל חלק גם כאמצעי שיווקי ממשי, דרך הכלי העיקרי העומד לרשותנו – יצירת והפצת תוכן.
מעוניינים בפרטים נוספים? צרו איתנו קשר!

סרטונים לעסקים

יצירת תוכן היא אחד הכלים החזקים ביותר בעולם השיווק. הדרך להגיע ללקוחות/עובדים היא לא פשוטה משום שהרשת מוצפת בתכנים רבים וכדי להגיע לקהל היעד צריך לייצר בידול, לחשוב מחוץ לקופסא ולייצר תוכן שונה וייחודי ולשם כך אנחנו כאן! אנחנו יודעים היום לייצר סרטונים קצרים, קומיים ואפקטיביים לכל מטרה שתגדירו. אפשרי שאנחנו נכתוב את התסריט או אתם, אבל הביצוע הוא כולו שלנו ובכיכובנו – עבורכם.

הסרטונים שלנו

מתנות לעובדים

אנחנו גאים לומר שלבורבאים בדרכים יש היום מותג פרטי, מוצרים למשפחה שתפקידם הוא לייצר זיכרונות. המוצרים הם מקוריים, פרי מחשבה מרובה. חלק גדול מהם הפכו להיות סט של כמה מוצרים ביחד, כדי להעניק חוויה שלמה יותר. את כל המוצרים אנו מוכרים בחנות שלנו באתר, אך אם ברצונכם לקבל הצעה עבור רכישה בכמויות גדולות לחברה שלכם (עשרות מוצרים לפחות), שלחו לנו פנייה וניתן לכם הצעה מוזלת. המתנות מתאימות לכל חג, אירוע, או סתם לחלק ללקוחות או ספקים.

הרצאות

הסיפור שלנו מיוחד ומעניין – מאוד! אז למה שלא נספר לכם אותו? איך הכל התחיל? איך ממסלול ניהולי בטוח וחליפה במשרד החלפתי לבגדי טיולים ויצאתי לטבע? איך מתכננים טיול משפחתי? איך מטיילים עם שלושה בנים, אחד עם הפרעות קשב וריכוז? ועוד המון תוכן מעניין ומצחיק. ההרצאה מתאימה לכל אירוע חברה או שתם כהעשרה לעובדים. לקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו.

לקבלת פרטים נוספים

מלאו את הפרטים הבאים: